Osobní doporučení od studentů

Chtěla bych tímto za mě i manžela znovu poděkovat za velmi příjemný a přínosný týden. Ani jeden jsme dovolenou tohoto typu neznali, jsme spíše na individuální dovolené a byli jsme tedy opravdu zvědaví, ale vzhledem k doporučení od Libora Krejčího jsem byla klidná. Manžela jste myslím zaskočili hned při nástupu, nečekal angličtinu již od začátku :-). Nadchla mě kamarádská atmosféra, kterou jste oba dokázali navodit již od úvodní seznamovací hodiny, perfektně připravený program, skvělá kuchyně, příjemní majitelé, kouzelná příroda. Velmi přínosné byly i večerní programy, hry, talentshow, žonglování...chvíle, kdy člověk používá cizí jazyk spíše podvědomě a o to více si jej zažije.

Intenzivní kurz mi opravdu velmi pomohl a, pokud to bude možné, tak bychom příští rok rádi vyjeli zase (pokud nepojedeme do Cornwalu :-)

Od září začnu navštěvovat povinně firemní kurz angličtiny zaměřený na gramatiku, ale již teď musím občas komunikovat s naší rumunskou pobočkou a cítím se tedy po kurzu určitě jistější v kramflecích.

Jana a Josef Váňovi, Jindřichov

The week with you, Andy, and all the other people was great. I ́m always very happy, when I can meet some people of different interests, different hobbies, different age and different jobs, which all could get on very well together. The course is for me a sign I have to do more with my English.
Cheers,
Alena Popelková, Brno

- splnilo to moji potřebu se trochu rozmluvit a zautomatizovat si přemýšlení rovnou v angličtině
- příznivá cena
- výborná kuchyně i fajn personál

Ještě jednou díky, byl to výborně strávený týden, oba jsme si to s Patrikem užili.

Martin Zvoníček, Praha

Ještě jednou děkuji za příjemně strávenou dovolenou, která mě určitě posunula o kus dopředu, co se AJ týče. Líbil se mi Váš způsob výuky a spojení se zábavou, takže to byla pro mne podnětná a pestrá dovolená. Ještě bych povzbuzovala účastníky, aby se snažili používat angličtinu i ve volném čase, aby si ji co nejvíce zažili v běžných situacích. Přeju co nejvíce zapálených studentů a těším se, že příští rok se budu moci zase zúčastnit.
Květa Baštářová, Lomnice nad Popelkou

Letní kurz angličtiny na Čertových kamenech splnil moje očekávání. Našla jsem zde mnoho kamarádů, kteří mají společný zájem - studium anglického jazyka a výborný smysl pro aplikaci humoru v běžném životě.
Alena Kotásková, Mikulčice

Everyone admired your playing the guitar and singing. I also want to say thank you again, the course was amazing!!! I hope to meet you again on the next one.
Michaela Lovecká, Moravský Písek

Kurz se mi moc líbil, dobrá byla zejména promyšlenost jednotlivých vyučovacích hodin, výborný byl doprovodný program a zábava, a v neposlední řadě krásná příroda Jeseníků.
Změnila bych jedině délku kurzu, klidně bych zůstala i 10 dní.

Hana Karasová, Ratíškovice

Kurz byl velmi dobře připraven, jsou vidět léta praxe. Vyhovovalo mi střídání lektorů, témat, aktivit, velmi příjemné byly večerní programy a závěrečná hra.
Dana Wildmannová , Aš

My feedback:
a) Kurz byl pro mě velice příjemný, poznal jsem nové lidi, přiučil se něco nového z angličtiny. Kurz byl veden ve velice příjemném prostředí (šéf i veškerý personál Chaty Čertových kamenů jsou na velmi dobré profesionální úrovni, možnost sportovního vyžití, a v neposlední řada krásná příroda), takže i to napomohlo k celkovému skvělému dojmu. Přístup vyučujících Libora a Malcoma byl na opravdu profesionální úrovni, v jakémkoliv okamžiku uměli přizpůsobit výuku k potřebné úrovni studentů. Samozřejmě společné večery byly zpestřením a příjemným zakončením náročného dne. Rád bych vyzdvihnul některý z těch večerů výš, ale každý večer měl něco do sebe a byl něčím zajímavý. Jo ještě jsem zapomněl vyzdvihnout, úterní výlet na túru přes vrcholky Jeseníků. Nejenže to z mého pohledu byl dobrý trénink, ale byl to velmi krásné pohled z vrcholků Keprníku či Šeráku do obrovských dálek.

b)Co bych navrhoval změnit? Je těžké něco zlepšovat z mého pohledu, když ty kurzy probíhají tak dlouho a jejich úroveň se stále zvyšuje. Jen jednu malou věc bych změnil, ale ta není moc reálná. Byl to pro mě trošku útěk od reality, takže jsem si tam odpočinul po psychické stránce a bylo to tam neskutečně příjemný, až trochu aj fyzicky náročné. Především od winetastingu jsem nabral spánkový deficit a už jsem jej nedohnal. Takže závěr zní: "Změnil bych jen to, aby kurz byl mnohem delší". :-D

Igor Goldschmied, Hodonín

Thank you for all you you have done for me. Your course was: excellent, bravo, well done, wonderful, fantastic, outstanding. I hope we shall see each other soon. Thank you for your kind company.


Výuka a program mě úplně pohltily. Bylo to vskutku dokonalé. Na jiné myšlenky než byla angličtina nebylo ani pomyšlení. Asi jsme se pomátly i s kamarádkou Věrou, protože dnes jsme měly schůzku a já jsem se na ni biflovala slovíčka a opakovala gramatiku, domluvily jsme se totiž, že se budeme navzájem zkoušet. Taky sms a e-maily si píšeme v angličtině. Velkým vzorem pro mě bylo Tvé nadšení pro všechno, co souvisí s angličtinou. Všichni kolem byli velmi příjemní a mladí nás brali s velkým pochopením a jistou shovívavostí. Velmi bych přivítala, kdyby mohla být každý den výuka anglických písniček aspoň 2 hodiny, milovali jsme to všichni, vždyť to byly úplné koncerty, hraješ a zpíváš nádherně!!! Kurz mě nakopl k tomu, že musím s mojí angličtinou něco dělat, za rok se vrátím a chci ukázat změnu a chci lépe rozumět. Zdravím a přeji vše dobré! Skvělý kurz, skvělí lidé, dokonalí učitelé, nádherné prostředí!
Děkuji

Jana, Kroměříž

Na Čerťákoch, tam bylo moooc dobře!!!
Eva Pivková, Hodonín

Mně se kurz ohromně líbil, byli jste s Andym skvělí. Díky.
Eva Frýdková, Ratíškovice

It was nice time there, nice holiday!
Thanks a lot.

Jiřina Mlýnková, Hodonín

Intenzívní kurz angličtiny na Čertových kamenech je především profesionálně vedený. Je dokonalou kombinací výuky a zábavy, ověnčený krásnou přírodou, příjemným bydlením, skvělou kuchyní, dobrým pivem a řečeno Liborem - všudypřítomnou vůní člověčiny.
Ivan Kašpárek, Dubňany