Pobytový intenzivní kurz angličtiny

Dovolená s angličtinou v Jeseníkách

Pro Vás ve věku od 15 do 75 let, kdo potřebujete svou angličtinu rozšířit, prohloubit, procvičit, rozmluvit se, dostat poslech „do ucha“ nebo prostě strávit týden v příjemném prostředí čisté přírody Jeseníků na horské chatě spolu s partou lidí s podobnými cíly, je tady ideální příležitost zúčastnit se letošního (již dvacátého) ročníku letního intenzivního kurzu angličtiny, nazvaného „Čertovy kameny 2018“. Uzávěrka přihlášek je 11. 7. 2018, ale v případě naplnění kurzu bude uzávěrka i dříve. Jsou již k dispozici podrobné informace, online přihláška, PDF přihláška a prohlášení rodičů (pro účastníky mladší 18 let).

Termín kurzu

5.- 11.8.2018

Místo

Horská chata Čertovy kameny v krásném prostředí Jeseníků.

Pokročilost

Výuka bude probíhat ve dvou skupinách téměř stejné úrovně:

Středně pokročilí (po 3 a více letech studia)

Lektoři

- Mgr. Libor Tuček

- Mr. David Warman z Kanady

Vyučující se budou pravidelně střídat ve výuce jednotlivých skupin.

Cena

6 500 Kč - zahrnuje ubytování, plnou penzi, kurzovné, výukové materiály, tričko s logem kurzu a chaty a nezapomenutelnou atmosféru :-). Snídaně formou švédských stolů!

prasátko
švédské stoly

Volný čas

Umístění kurzu na chatě Čertovy kameny v Jeseníkách umožňuje příjemné využití volného času, a to: volleyball, stolní tenis, posilovna, bar a kulečník. Tato chata je také vyhlášená vynikající kuchyní. Poslední večer nás obvykle čeká opékání selete nebo steaky na žulové desce. Ke konci kurzu je též oblíben tradiční košt vína. V okolí jsou skvělé terény na turistiku, horskou cyklistiku a horolezectví (bezprostředně u chaty se nachází cvičné skály). Nedaleko je koupaliště, krytý bazén a tenisové kurty.

Můžete si prohlédnout fotografie z minulých kurzů.